O nas

Gospodarstwo Agroturystyczne „Zacisze u Anny” funkcjonuje od maja 2008 roku. Położenie malutkiej wsi Hajdukowszczyzna na Podlasiu, w otoczeniu pięknych lasów Puszczy Białowieskiej, nad rzeką Narew, sprawia, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. To idealne miejsce odpoczynku, z prawdziwą podlaską kuchnią i podlaskim klimatem.
Właścicielka gospodarstwa, Anna Czerniakiewicz, dba o to, by jej turyści spędzili czas na odpoczynku, poznali historię królewskich polowań i Puszczy Białowieskiej, tutejsze obrzędy, obyczaje i zachwycili się wielokulturowością i folklorem naszego regionu.
Nasze gospodarstwo oferuje gościom dwa nowoczesne i funkcjonalne domki, w których można wygodnie i spokojnie odpocząć. Amatorzy aktywnej turystyki mogą wykorzystać niezwykle atrakcyjne położenie miejscowości Hajdukowszczyzna: bliskość i otoczenie puszczańskich lasów. Jest to doskonałe miejsce zarówno do czynnego, jak i biernego wypoczynku. Można tutaj uprawiać aktywną turystykę rowerową, kajakową, pieszą lub konną, jak również relaksować się na łonie natury.
Chcielibyśmy, aby nasza agroturystyka zyskała miano wzorcowej, nie tylko w okolicy Białowieży. Wciąż staramy się podnosić swoją wiedzę oraz jakość naszych usług. Sukcesem naszego gospodarstwa jest bez wątpienia akceptacja społeczna podjętych działań na rzecz rozwijania agroturystyki i promocji malutkiej wsi Hajdukowszczyzna. Wielkim uhonorowaniem, a zarazem osobistą satysfakcją jest powierzenie nam prowadzenia, na bazie naszego gospodarstwa agroturystycznego, zajęć eksperckich dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego.

Nagrody i Wyróżnienia

Konkurs Agroturystyczny „Zielone Lato”

Nagroda i podziękowanie Marszałka Województwa Podlaskiego za zajęcie II miejsca w konkursie „Zielone Lato 2009”.

Konkurs na Najestetyczniejszą Posesję 2010

I miejsce w kategorii posesje zdobyło Gospodarstwo Agroturystyczne „Zacisze U Anny”

konkurs_posesji2010

Agroturystyka Zacisze U Anny – na Podlasiu – Serdecznie Zapraszamy!Napisz do nas